Masz pytanie? Kliknij
Wyróżnienie w Rankingu Budowlana Marka Roku 2022 dla Florian Centrum!

W 2022 roku marka Florian Centrum została wyróżniona w prestiżowym Rankingu Budowlana Marka Roku. Jest to potwierdzeniem tego, jak dużym zaufaniem cieszy się ona wśród inwestorów i samych wykonawców. Ranking ten jest maksymalnie obiektywny, dlatego też przyznane wyróżnienie świadczy o ciągle rosnącym znaczeniu tej marki w branży materiałów budowlanych.

Budowlana Marka Roku – co to za ranking?

W 2022 roku już po raz 18. odbyła się gala przyznania nagród Budowlana Marka Roku. Jej organizacją, a także prowadzeniem samego rankingu zajmuje się firma ASM, która ma status centrum badawczo-rozwojowego.

Wyróżnienia i nagrody są przyznawane tym producentom materiałów budowlanych, których wskazali sami wykonawcy. Są to osoby, które na co dzień pracują z produktami firm znajdujących się w zestawieniu, dlatego ich oceny i wybory są tak wiarygodne.

Tego roku marka Florian Centrum znalazła się w doborowym towarzystwie renomowanych i cenionych przez inwestorów przedsiębiorców. To dowód na to, jak wysokiej klasy produkty znajdują się w naszej ofercie. Wyróżnienie jest też powodem do dumy, zwłaszcza że konkurencja na rynku jest spora.

Budowlana Marka Roku 2022 – jakie kryteria brano pod uwagę podczas przyznawania nagród i wyróżnień?

Aby ranking ten był rzetelny i obiektywny, przy jego tworzeniu nie bierze udziału tradycyjne jury. Jego funkcje przejmują wykonawcy, którzy na co dzień podejmują trudne decyzje dotyczące wyboru materiałów budowlanych.

W celu stworzenia rankingu są oni pytani o to:

  • po materiały jakiej firmy najczęściej sięgali, realizując inwestycje budowlane;
  • materiały jakiej marki wyróżnia najlepsza jakość;
  • jaka marka proponuje najkorzystniejsze ceny materiałów budowlanych w stosunku do ich jakości.

Rynek dynamicznie się zmienia, dlatego ranking ten pozwala trzymać rękę na pulsie. W branży pojawiają się nowe firmy, które szybko zdobywają grono klientów, a marki o ugruntowanej pozycji proponują coraz bardziej nowoczesne rozwiązania. Dlatego klasyfikacja Budowlana Marka Roku jest tak prestiżowa – zostają w niej wyróżnieni najlepsi producenci wyłonieni spośród setek przedsiębiorstw.

Wyróżnienie dla marki Florian Centrum

Charakterystyczne logo Budowlanej Marki Roku będzie mogło od teraz znaleźć się na blachach modułowych. Jest to duże, ale w pełni zasłużone wyróżnienie. Dzięki nowoczesnej technologii i najwyższej jakości działań zakładu produkcyjnego, wytwarzane są materiały, które są nagradzane za ich wartość. Oprócz tego świetnie się prezentują i są łatwe w montażu. Znalezienie się w rankingu to potwierdzenie tego, jak chętnie i często są wybierane przez wykonawców z całej Polski.

Koszyk