Florian Centrum

Czego szukasz - Kutno?

Czego szukasz - Tymbark?

pora-na-finezje-229x152-4i2019

Polecamy

Firma Florian Centrum S.A. poleca Państwu również akcesoria, materiały do wykończenia dachu takie jak: okna dachowe, systemy rynnowe, silikony oraz wiele innych. Do produkcji pokryć dachowych wykorzystujemy między innymi blachy ocynkowane i powlekane.

Blachy trapezowe

 • Blacha trapezowa T -4 FC

  Zdjęcie

  Blacha trapezowa T - 4 wykorzystywana jest najczęśćiej jako panel kontenerowy ...

  więcej
 • T - 8 FC

  Zdjęcie

  Blacha trapezowa T – 8, ze względu na swój niski ...

  więcej
 • T - 12 FC

  Zdjęcie

  Blacha trapezowa o wysokości profilu 12 mm to profil uniwersalny ...

  więcej
 • T - 18 FC

  Zdjęcie

  Blacha trapezowa o wysokości profilu 18 mm, standardowo stosowana jest ...

  więcej
 • T - 18E FC

  Zdjęcie

  Dachowa (z rowkiem odwodnieniowym) i elewacyjna blacha trapezowa T – 18 ...

  więcej
 • T - 35 E FC

  Zdjęcie

  Blachy T-35 E przewidziane są przede wszystkim na duże obiekty ...

  więcej
 • T-55

  Zdjęcie

  Blachy T-55  przewidziane są przede wszystkim na duże obiekty typu ...

  więcej

Blachy trapezowe  T-8 FC, T-12 FC, T-18 FC, T-18E FC, T-35E FC  i T -55 to idealny materiał na pokrycia dachowe i elewacyjne. Wytrzymałe, estetyczne, łatwe w montażu, z możliwością stosowania izolacji cieplnej. Blachy trapezowe mogą być wykonane z: blachy ocynkowanej, blachy pokrytej powłoką alucynku blachy ocynkowanej powlekanej w całej gamie kolorów.

Możliwość wyboru profilu daje duże możliwości zastosowania. Szybki i prosty montaż lekkiej konstrukcji budynku to podstawowy atut decydujący o obniżeniu kosztów i skróceniu czasu montażu. Możliwość zamówienia blachy na żądaną długość stwarza dodatkowe oszczędności i ułatwienia związane z montowaniem dachu. Kompleksowa obsługa i fachowe doradztwo pozwala klientom na dokonanie właściwego wyboru.

Na potrzeby klienta , Spółka  posiada w swojej ofercie  samoprzylepny  filc anty - kondensacyjny , który jest  nakładny na blachy trapezowe  typu:  T-12FC, T-18FC, T-18E FC  oraz T -35E FC.   Blachy zabezpieczane filcem cieszą  się dużym  zainteresowaniem , ponieważ można je stosować w każdych warunkach przy różnych typach obiektów, w których kondensacja nastręcza problemów. Filc zapobiega skraplaniu się wody na blaszanych dachach i ścianach w budynkach nieizolowanych .

Zalety:  1/ zapobiega skaraplaniu się wody, 2/ stanowi dodatkową ochronę przeciwkorozyjną,  3/posiada wysoką  trwałość 4/ posiada wysoką ognioodporność, 5/ulepsza izolację akustyczną i termiczną , 6 / jest łatwy w czyszczeniu.

Ponadto,  w ofercie    firmy,  profilowane płyty z poliestru wzmacnianego wlóknem szklanym o profilu blach  trapezowych  przeznaczone jako elementy doświetlające łączone z blachą trapezową T - 35 .