Florian Centrum

Czego szukasz - Kutno?

Czego szukasz - Tymbark?

na-str

Polecamy

Firma Florian Centrum S.A. poleca Państwu również akcesoria, materiały do wykończenia dachu takie jak: okna dachowe, systemy rynnowe, silikony oraz wiele innych. Do produkcji pokryć dachowych wykorzystujemy między innymi blachy ocynkowane i powlekane.

Blachy trapezowe wysokoprofilowane

Pokrycia ścian i dachów w przypadku wznoszenia obiektów handlowych i przemysłowych jest dziś najczęściej realizowane przy zastosowaniu wysokoprofilowanych blach trapezowych. Jest to rozwiązanie bardzo trwałe i przede wszystkim łatwe w montażu, co wpływa na przyśpieszenie realizacji obiektów. Blachy trapezowe charakteryzują się wytrzymałością, sztywnością konstrukcji i ekonomicznością zastosowania .

Oferta handlowa Florian Centrum S.A. to różne odmiany blach trapezowych , których zastosowanie jest bardzo szerokie. Wykorzystywane są do krycia dachów, krycia elewacji , jako element konstrukcji . Najniższe profile ( 40 , 50 mm) stosowane są jako elementy dachowe, natomiast zakres blach trapezowych nośnych obejmuje profile o wysokości od 80 do 160 mm. Wszystkie oferowane przez nas blachy trapezowe są wykonane z wysokiej jakości stali i charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi. Oprócz wykorzystania do konstrukcji pokryć dachowych i ścian znajdują one zastosowanie przy budowie ogrodzeń i wiat. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych blach trapezowych.


 

Oferta handlowa
blacha trapezowa   40/160
Profil dachowy
blacha trapezowa   50/240 Profil dachowy
blacha trapezowa   80/280 Profil nośny
blacha trapezowa   90/262 Profil nośny
blacha trapezowa   135/315 Profil nośny
blacha trapezowa   136/310 Profil nośny
blacha trapezowa   145/280 Profil nośny
blacha trapezowa   150/280 Profil nośny
blacha trapezowa   160/280 Profil nośny